Przedszkole nr 2 w Opalenicy

jest nowoczesnym, nowo otwartym Przedszkolem. Otwarcie nastąpiło 1 Marca 2017 i zaczęła się pisać nowa historia. Przy ulicy Zamkowej 3A w Opalenicy, gdzie mieści się siedziba przedszkola  najmłodsi mieszkańcy gminy Opalenica rozpoczynają nowy etap swojego życia. Wierzymy, że udało nam się stworzyć idealne miejsce, w którym wszystko staje się możliwe i osiągalne. Miejsce, gdzie rodzą się i realizują marzenia. Wartości, na których opieramy naszą pracę pozwolą nam na wprowadzenie dziecko w świat prawdy, piękna i dobra. Gwarantujemy radość zabawy, rozbudzamy wyobraźnię, cenimy beztroskę dzieciństwa. Dostrzeganie zmian w rozwoju dziecka, jego uśmiech i zadowolenie spowodowane pobytem w naszym przedszkolu jest dla Nas najważniejsze. W przedszkolu wspieramy talenty i rozbudzamy zainteresowania, a wszystko to w ścisłej współpracy z Wami czyli rodzicami naszych podopiecznych.