1 DZIEŃ WIOSNY - 21 MARCA

We wtorek 21. marca wszystkie Dzieci z KOLOROWEGO ZAMKU świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Dzień tak szczególny, został podkreślony dzięki charakterystycznym zielonym ubraniom Naszych Przedszkolaków. Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od zaprezentowania umiejętności wokalnych oraz zabaw związanych z tematyką pór roku. Wszystkie dzieci z entuzjazmem i zaangażowaniem rozwiązywały zagadki, uczestniczyły w pożegnaniu ZIMY i powitaniu WIOSNY. Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy poszukać pierwszych oznak WIOSNY. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym pochodzie, na czele którego widniała Marzanna. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych Przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.

« 1 z 2 »