Doskonale rozumiemy, jak ważna dla Rodziców jest dobra komunikacja z nauczycielami oraz ciągła wymiana informacji dotyczących adaptacji Państwa pociech w przedszkolu i jego postępów. Pragnąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom Rodziców naszych przedszkolaków, staramy się zapewniać jak najlepsze warunki takiej wymiany informacji. Rodzice mogą liczyć na konsultacje z pedagogiem prowadzącym oraz szczegółowe wiadomości na temat osiągnięć i zachowania Dziecka każdego dnia pobytu w przedszkolu.

Zespół Przedszkola nr 2 w Opalenicy tworzy  grupa wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, którzy w sposób kreatywny i odpowiedzialny kreują przyjazną, rodzinna atmosferę, zapewniając Dzieciom optymalne warunki wszechstronnego rozwoju, poczucie bezpieczeństwa i akceptacji milusińskich od 3 do 6 roku życia.

W codziennej pracy nauczyciele korzystają z nowatorskich programów dydaktycznych, których elementy dopasowują do indywidualnych potrzeb Dzieci, a także sprawdzone programy autorskie. Zajęcia prowadzone są w sposób atrakcyjny i właściwy do wieku i możliwości Przedszkolaków.

NASZA KADRA

Dyrektor Przedszkola